Saszetka Zaparz Mnie / Figa / Podcast o kawie - Brazylia San Rafael metody przelewowe - 12 g

6.00
Nasza Brazylia San Rafael w saszetce Zaparz Mnie.

Saszetka jest pakowana próżniowo, bezpośrednio po zmieleniu. Ziarna są wcześniej mrożone w temperaturze - 18°. Smak i aromat zmielonej kawy zostaje szczelnie zamknięty w biodegradowalnej folii. Nawet po kilku tygodniach od mielenia nasza Brazylia smakuje i pachnie tak, jakby została przed chwilą zmielona w profesjonalnej kawiarni specialty. Razem z saszetką otrzymasz instrukcję parzenia.

Brazylia San Rafael: saszetka 12 g
Przeczytaj więcej o tej kawie tutaj.

***

Michał Sitarek (Zaparz Mnie) i Paweł Kwiatkowski (Podcast o Kawie) wypili kilka kaw i nagrali dwa odcinki Podcast o kawie. W pierwszym rozmawiają o projekcie Zaparz Mnie. W drugim podsumowują miniony 2020 rok i starają się przewidzieć trendy na 2021. W czasie nagrania zadzwonili do Filipa, właściciela palarni Figa Coffee, który wspólnie z nimi podsumował ostatnie miesiące.
Ta saszetka jest jak klocki w domino. Włączy podcast i sprawdź na ile delikatne aromaty ziaren z Brazylii wypalonych przez Filipa trafią w Twój gust.

Brazylia, zaparzona w V60 na 200 gramów wody, smakuje czekoladą i karmelem, o niskiej i subtelnej kwasowości. Podcast o Kawie jest na popularnych platformach (Spotify, Google Podcast i Apple Podcast).
Udostępnij